Tip een vriend(in)

Vul alle velden correct in.
Techwork logo

Ako pracujeme

 
 

Vaša registrácia je potrebná, aby sme vás mohli ponúknuť našim zákazníkom, pretože potrebujeme údaje o vás a vašich pracovných skúsenostiach.  Registračný formulár nájdete v menu naľavo alebo môžete kliknúť sem. U nás neplatíte žiadne poplatky za registráciu ani za sprostredkovanie práce.
Nezabudnite, že čím podrobnejší bude váš životopis, tým lepšie dokážeme posúdiť vaše možnosti. Po úspešnom ukončení registrácie, dostanete od nás e-mail, v  ktorom potvrdíme, že sme vaše údaje prijali.

Dôkladne si preštudujeme každú registráciu a posúdime, či ste vhodným kandidátom na pracovné miesta, ktoré máme otvorené. Záleží to od vašich skúseností, jazykových zručností, vzdelania, časového rámca, kedy ste k dispozícii a podobne. V prípade, že vidíme potenciál, skontaktujeme vás, aby sme doplnili potrebné údaje a otestovali vaše jazykové schopnosti. Zároveň vám poskytneme viac informácií o voľnom pracovnom mieste.

 
 

Ďalším krokom je pohovor. Ten sa môže konať u nás v kancelárii alebo cez Skype či telefonicky. Počas pohovoru sa podrobnejšie porozprávame o vašich pracovných skúsenostiach a tiež sa snažíme dozvedieť viac o vás a vašich predstavách.

Po skončení pohovoru vypracujeme váš životopis v anglickom jazyku, aby sme vás mohli ponúkať zákazníkom. Našim zákazníkom vždy ponúkame viac životopisov, aby si mohli vybrať vhodného kandidáta. Je to vždy náš zákazník , kto robí konečné rozhodnutie.

V prípade, že pre vás nemáme otvorené vhodné miesto, môžeme vás kontaktovať a dohodnúť si pohovor, pretože dobrých uchádzačov ponúkame zákazníkom a oni sa snažia nájsť pre nich pracovné miesto.

Keď sa nám podarí nájsť pre vás prácu, podľa zákona musíme s vami uzavrieť zmluvu o sprostredkovaní. V tejto zmluve sú údaje o spoločnosti alebo agentúre, s ktorou podpíšete pracovnú zmluvu, ďalej sú tam informácie o vašom pracovnom mieste a vašej počiatočnej mzde.

 

 

       

 

© Techwork 2022

realisatie: