Tip een vriend(in)

Vul alle velden correct in.
Techwork logo

Prečo pracovať pre Techwork?

 
 

Vaše záujmy sú pe nás rovnako dôležité ako záujmy spoločnosti či agentúry, pre ktorú budete pracovať.

Agentúra Techwork Slovensko sa pôvodne zameriavala na technické profesie podobne ako naša bývalá sesterská spoločnosť v Holandsku. V roku 2015 sme začali spolupracovať s viacerými agentúrami v zahraničí, ktoré majú rôzne zamerania. V súčasnosti preto ponúkame širšiu škálu pracovných miest pre mužov, ženy a niekedy aj páry.  Ide o prácu v oblasti výroby, strojárstva (obrábanie kovov, zváranie, zlievanie, údržba), logistiky/sklady, výstavby, elektrotechniky, inštalácie vzduchotechniky a podobne,  poľnohospodárstva a iné.

 
 

Ste pre nás rovnako dôležití ako agentúry a spoločnosti, ktorým vás ponúkame. Preto si starostlivo vyberáme  agentúry a spoločnosti, s ktorými spolupracujeme.  Zameriavame  sa na agentúry, ktoré prechádzajú pravidelnou kontrolou zo strany príslušných orgánov, pokiaľ ide o dodržovanie zákona v oblasti spracovania miezd, úrovne ubytovanie atď. V prípade, že ponúkame prácu priamo v spoločnosti (hlavne na Slovensku a v Čechách), každú spoločnosť osobne navštívime, aby sme vedeli, kde budú naši uchádzači pracovať.

Prácu v zahraničí ako aj na Slovensku a v Čechách si prostredníctvom nás našli mnohí ľudia. Ak kliknete sem, môžete si prečítať čo o nás povedali iní uchádzači.

Ak chcete získať viac informácií o registračnom procese, prezrieť si aktuálnu ponuku práce alebo sa zaregistrovať, použite menu vľavo. Nájdete tam tiež referencie, informácie o nás a dozviete sa ako to funguje v zahraničí, pokiaľ ide o cestovanie, ubytovanie, plat a podobne.

Prehľad niektorých pracovných miest, ktoré sme doteraz ponúkli:

 

Operátor v sklade
Vodič VZV
Montážny pracovník
Operátor na výrobnej linke
(CNC) obrábač kovov
(CNC) opracovávač plechov
Zvárač CO2/TIG

Zámočník
(elektro) údržbar
Jadrár
Zlievač
Pilčik
Brusič
Elektroinštalatér

Montér (vzduchotechniky)
Stavebný elektrikár
Sadrokartonista
Tesár
Pracovník v skleníkoch

 

       

 

© Techwork 2023

realisatie: