Tip een vriend(in)

Vul alle velden correct in.
Techwork logo

O nás

 
 

Už pred založením samotnej agentúry Techwork sme poskytovali Slovákom a Čechom stáže v našej vtedy budúcej materskej spoločnosti v Holandsku.

Techwork bol založený v roku 2005 ako dcérska spoločnosť holandského výrobného závodu so zlievarňou a úsekom obrábania kovov a montáže. Techwork otvoril svoju pobočku v Holandsku a tiež na Slovensku. Začali sme ponúkať naše služby aj iným závodom.
Vzhľadom na našu materskú spoločnosť sme sa zameriavali najmä na technické profesie.

 
 

Do apríla 2015 sme uchádzačov ponúkali iba našej sesterskej agentúre Techwork B.V. v Holandsku.
Od apríla 2015 sa kancelária Techworku na Slovensku osamostatnila a odvtedy ponúkame našich uchádzačov aj iným agentúram (hlavne v Holandsku), alebo priamo závodom, kde naši kandidáti  pracujú (hlavne na Slovensku a v Čechách). Aj naďalej úzko spolupracujeme s Techworkom v Holandsku a hľadáme pre nich vhodných pracovníkov.
Keďže teraz máme väčší okruh agentúr a závodov, s ktorými spolupracujeme, rozšírili sme našu ponuku aj o iné druhy práce, ale technické profesie sú nám stále najbližšie.

Naši zamestnanci sami pracovali a žili v zahraničí, takže vieme čo znamená pracovať v inom kultúrnom prostredí.
Súčasným majiteľom agentúry je Holanďan, ktorý žije na Slovensku od roku 2003.
Samozrejmosťou je, že hovoríme niekoľkými cudzími  jazykmi, takže dokážeme komunikovať s našimi zákazníkmi  a tiež vieme ohodnotiť jazykové znalosti našich uchádzačov.

Nachádzame sa v srdci Slovenska – v Banskej Bystrici. Hoci väčšina pohovorov prebieha prostredníctvom Skypu, v prípade potreby nemáme problém osobne navštíviť našich uchádzačov v rôznych častiach Slovenska.

 

 

       

 

© Techwork 2023

realisatie: